"המרפאה הרב תחומית לשיקום רצפת האגן"

את נמנעת מקיום יחסי מין בגלל יובש נרתיקי, מתהלכת עם תחושת עקצוץ וגרד לא נעימים, לעיתים אפילו בורח לך קצת פיפי כשאת צוחקת, משתעלת או רצה. אחרי הלידות הבחנת ברפיון של דפנות הנרתיק, האינטימיות היא כבר לא מה שהייתה ובאופן כללי את כנראה גם מרגישה קצת כמו "הגרסה הפחות מוצלחת שלך".

כל אלו ועוד הן תופעות שכיחות וטבעיות שחוות נשים כמוך בגילאי 40 ומעלה, בעקבות תהליכים פיזיולוגיים ברצפת האגן ובנרתיק לאחר לידות, בתקופת גיל המעבר או בזמן נטילת טיפול תרופתי הורמונלי קבוע.

איך מטפלים וחוזרים לאורך חיים תקין?

נעים להכיר – " לייזר וגינאלי "

טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת הפותרת את הבעיה – פעולה פשוטה, קצרה ונטולת כאבים משיבה את המצב לקדמותו ומאפשרת לך לזכות מחדש באיכות חייך.

מעוניינת לשים סוף לתסמינים ולחזור לשגרת החיים?

צרי קשר עכשיו!

למידע נוסף ולתיאום תור התקשרי עכשיו: 072-3728084


מה זה לייזר וגינאלי?

 LASER REJUVENATUON הינה שיטת טיפול בלייזר בתחום הגינקולוגיה. מדובר בטיפול בטוח, מוכר ויעיל שמחזיר למטופלות רבות את איכות חייהן בחזרה. הטכנולוגיה הרפואית החדישה עושה שימוש בקרני הלייזר ככלי טיפולי המזרז תהליכי החלמה, מעודד שיקום רקמות ומשיב להן את החיוניות.

מה מיוחד בטכנולוגיה?

טכנולוגיית שיקום רצפת האגן באמצעות לייזר וגינאלי הפכה לשיטת טיפול פופלארית ביותר בארה"ב ובאירופה וזוכה לכינוי "lunch break procedure" ע"י המטופלות, כי אפשר פשוט לצאת מהעבודה בהפסקת הצהריים, לעבור את הטיפול ולחזור לעבודה ללא כאב, ללא תקופת החלמה ובלי צורך בתרופות או ניתוחים. במקרים רבים אפשר להרגיש את תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון.

איך זה עובד?

למעשה הפעולה פשוטה מאד – לאחר הערכה קלינית ואבחון המבוצעים במרפאתנו ולאחר שנמצאה מתאימה, מוזמנת המטופלת לסדרה בת שלושה טיפולים (טיפול אחד בכל חודש). טיפול אורך כ 20 דקות ומתבצע בשכיבה על כיסא גינקולוגי ובמהלכו מוחדרת שפופרת דקה אל תוך הנרתיק ובמשך 20 דקות מועברות קרני לייזר מבעד לרירית אל הרקמות העמוקות יותר של רצפת האגן. מחקרים מצביעים על יעילות הטיפול בשל העובדה שהוא משנה את תכונותיה של הרקמה התת-עורית ומשקם אותה, מצעיר אותה ומעלה את חיוניותה. בדיקות מיקרוסקופיות שבחנו את השינוי המתרחש ברקמת הנרתיק בעקבות הטיפול בלייזר וגינאלי מצאו שבעקבות הטיפול נגרם ממש עיבוי של הרקמה, ריבוי הבלוטות שבה ויצירת כלי דם חדשים ובכך למעשה הטיפול מחזיר את המצב לקדמותו או הכי קרוב שניתן לכך. לאחר הטיפול האישה קמה וממשיכה בחייה כאמור ללא כאב או מגבלה כלשהי. 

ו

לדעת עוד על בעיות רצפת האגן – דברים שחשוב לך לדעת:

  • בעיות רצפת אגן נפוצות מאוד גם בגיל צעיר ונשים רבות בגילאי 30+ מגיעות לטיפול
  • כיום ישנן טכניקות טיפול שונות בבעיות רצפת האגן שלא בניתוח
  • חשוב מאוד להיוועץ עם רופא מומחה בתחום


למידע נוסף ולתיאום תור התקשרי עכשיו: 072-3728084


 

 

מומחים מובילים במרפאה הרב תחומית לרצפת האגן בנגה מדיקל-

ד"ר בני פיינר

ממייסדי נגה מדיקל, אחראי שירות האורוגינקולוגיה במרכז הרפואי הלל יפה, הינו מומחה ברפואת נשים, אורוגינקולוגיה וכירורגיה משקמת לרצפת האגן. בוגר בית הספר לרפואה בטכניון והתמחות במיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי כרמל בחיפה. השלים התמחות על בת שלוש שנים באורוגינקולוגיה ושיקום רצפת האגן במרכז הרפואי Royal Brisbane and Women’s Hospital המסונף לאוניברסיטת קווינסלנד, אוסטרליה תוך יישום טכניקות ניתוחיות מתקדמות בגישה לפרוסקופית ונרתיקית.

יפעת קמר

פיזיותרפיסטית מומחית לשיקום אורוגינקולוגי , שיקום רצפת האגן לנשים וילדים. מתמחה בטיפול לכאבי עריה בטכניקות מתקדמות.

מימון הפעולה וביטוחי הבריאות שלי – מגיע גם לך!

שירות תומך ללא תשלום למימוש זכויות ביטוח רפואי למטופלות המרפאה: בדיקה פרטנית של פוליסות הביטוח הפרטי והביטוחים המשלימים של קופות החולים, ליווי כולל וסיוע בהגשת התביעות לביטוחים השונים עד לקבלת התחייבויות לכיסוי הניתוח או הטיפול

סובלת מבעיות רצפת האגן?

צרי אתנו קשר עכשיו

072-3728084

** עמודים אלה נועדו לספק לך מידע נוסף אודות הפתרון הרפואי ואינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי.
אין להשתמש במידע זה כחלופה לשיחה עם רופא מומחה בתחום.

נגה מדיקל, הינו מרכז מצוינות בכירורגיה גינקולוגית המאגד לתוכו מומחים מובילים בקשת רחבה של תחומי טיפול מעולם רפואת הנשים. את המרכז בנינו, רופאים, מטפלים ומנהלים מעולם הרפואה והבריאות מתוך ניסיון אישי ומקצועי שלנו ושל מטופלותינו, לאורו של חוסר אמיתי בבית אחד כולל לנשים הסובלות מבעיות מורכבות בגינקולוגיה. חרתנו על דגלנו מתן מענה שלם, מקיף ומקצועי ביותר לנשים בשלל גילאים.

אם נדרשת לרופא מומחה צרי קשר :

טלפון: 072-3728084 | מייל: info@nogamedical.co.il | אתר: www.nogamedical.co.ilלמידע נוסף ולתיאום תור התקשרי עכשיו: 072-3728084