הופנית להיסטרוסקופיה ?

היסטרוסקופיה מקצועית יכולה

לעשות את ההבדל

פחות כאבים וסיבוכים, החלמה קלה יותר

מגיע לך לבחור כי "רחם יש רק אחד"

מרפאת חלל הרחם והיסטרוסקופיה – בית אחד עבורך

מומחים מובילים, כירורגיה מתקדמת, ליווי כולל ושלם בהליך הרפואי לו את נדרשת 

כי מותר לך לבחור בטיפול המקצועי הטוב עבורך

ולהקטין את הסיכון

 

סובלת מהפרעות שמקורן בחלל הרחם? מצאו אצלך פוליפ או שרירן ברחם? אמרו לך שצריך לטפל בהדבקויות? קיים חשש לשארית שלייה? יש צורך בהוצאת התקן תוך רחמי שנעלם או אולי ישנו דימום לא מוסבר שדורש בירור לעומק? נשלחת להיסטרוסקופיה? חוששת ורוצה לדעת מי המנתח, מה מידת הניסיון שלו, לקצר את משך ההמתנה, להקטין את חוסר הוודאות ולהגדיל את אחוזי הבטיחות?

היסטרסקופיות רבות מבוצעות בכל שבוע בארץ. למרות שזוהי פעולה נפוצה מדובר בפעולה פולשנית וניתוחית הדורשת מומחיות ומיומנות רבה גם בשלב האבחון וודאי בשלב הביצוע.

היסטרוסקופיה היא פעולה אבחנתית וניתוחית הדורשת מיומנות רבה וכירורג המנוסה בכך. בחירה מודעת ומידע מוקדם על המנתח שלך ועל הפרוצדורה שלפניך מגדילה את רמת הבטיחות שלך לפעולה מקצועית יותר והחלמה טובה יותר.
למידע נוסף ולתיאום תור התקשרי עכשיו: 072-3728084


מרפאת מומחים לחלל הרחם והיסטרסקופיה – כי מגיע לך.

  • מומחים מובילים ומנוסים בהיסטרוסקופיה – בראשות פרופ' מוטי פנסקי, ד"ר יובל קאופמן, ד"ר בני פיינר וד"ר אושרי בראל.
  • טכניקות אבחוניות חדשניות המבטיחות ביצוע מהיר וקל ועם מינימום כאב.
  • ללא שימוש במרחיבי נרתיק- ספקולום וללא תפיסות צוואר הרחם- הפחתת כאב ושיפור בהחלמה.
  • קיצור זמני ההמתנה לתור וזמינות מירבית.
  • שילוב היסטרוסקופיה אבחנתית וניתוחית באותה פרוצדורה – אין צורך בשני ניתוחים!

התקשרי עכשיו לקביעת תור כי רחם יש רק אחד.

‏ See & Treat Hysteroscopy  – דברים שחשוב לך לדעת:

  • ברוב המוחלט של המקרים ניתן לבצע היסטרוסקופיה אבחנתית ללא כל צורך בהרדמה.
  • במהלך הפעולה ניתן לאבחן בעיות תוך רחמיות ובמקביל בחלק מהמקרים ניתן גם לבצע פעולות ניתוחיות כגון תיקון בעיות מבניות ברחם כמו: מחיצה תוך רחמית, כריתת פוליפ, הפרדת הדבקויות, הוצאת התקן תוך רחמי ועוד.
  • במהלך הפעולה המטופלת ערה ומתקשרת עם הצוות, היא גם יכולה לראות בעצמה על המסך את אשר מבוצע.
  • יש להדגיש כי פעולה זו מתאימה למקרים מוגדרים וההחלטה על ביצועה תלוייה בממצאי הבדיקה האבחנתית וניסיונו של המנתח בביצועהלמידע נוסף ולתיאום תור התקשרי עכשיו: 072-3728084


מומחי המרפאה-

פרופסור מוטי פנסקי

מקים ומנהל את היחידה לאנדוסקופיה גינקולוגית ומנהל חטיבת נשים ויולדות במרכז הרפואי "אסף הרופא" . מומחה בכירורגיה גינקולוגית וכירורגיה זעיר פולשנית (אנדוסקופיה) . מנתח בכיר בבתי החולים אסותא והרצליה מדיקל סנטר (HMC).

ד"ר בני פיינר

מומחה ברפואת נשים, אורוגינקולוגיה וכירורגיה משקמת לרצפת האגן. אחראי השרות האורוגינקולוגי במרכז הרפואי הלל יפה. מנתח בכיר בבתי החולים אסותא והרצליה מדיקל סנטר (HMC).

ד"ר יובל קאופמן

מומחה ברפואת נשים וכירורגיה אנדוסקופית מתקדמת. אחראי היחידה לכירורגיה זער פולשנית ומנהל המרכז הרב-תחומי לטיפול באנדומטריוזיס במרכז רפואי כרמל. מנתח בכיר במרכז רפואי כרמל, אסותא חיפה והרצליה מדיקל סנטר (HMC).

ד"ר אושרי בראל

מנהל היחידה הגינקולוגית בחטיבת הנשים והמיילדות בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, התמחה ברפואת נשים, מיילדות ופריון ב"אסף הרופא" והמשיך להתמחות-על בכירורגיה גינקולוגית זעיר פולשנית מורכבת באוסטרליה, שלאחריה פעל כמומחה בכיר במלבורן אוסטרליה.
בעל נסיון רב בכירורגיה גינקולוגית, בניתוחים לפרוסקופים ובפעולות היסטרוסקופיות ועוסק במחקר בתחומי אנדומטריוזיס, כירורגיה לפרוסקופית וניתוחי חלל הרחם.

 

מימון הפעולה וביטוחי הבריאות שלי – מגיע גם לך !

שירות תומך ללא תשלום למימוש זכויות ביטוח רפואי למטופלות המרפאה : בדיקה פרטנית של פוליסות הביטוח הפרטי והביטוחים המשלימים של קופות החולים, ליווי כולל וסיוע בהגשת התביעות לביטוחים השונים עד לקבלת התחייבויות לכיסוי הניתוח או הטיפול

סובלת מבעיות רצפת האגן?

צרי אתנו קשר עכשיו

072-3728084

** עמודים אלה נועדו לספק לך מידע נוסף אודות הפתרון הרפואי ואינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי.
אין להשתמש במידע זה כחלופה לשיחה עם רופא מומחה בתחום.

נגה מדיקל, הינו מרכז מצוינות בכירורגיה גינקולוגית המאגד לתוכו מומחים מובילים בקשת רחבה של תחומי טיפול מעולם רפואת הנשים. את המרכז בנינו, רופאים, מטפלים ומנהלים מעולם הרפואה והבריאות מתוך ניסיון אישי ומקצועי שלנו ושל מטופלותינו, לאורו של חוסר אמיתי בבית אחד כולל לנשים הסובלות מבעיות מורכבות בגינקולוגיה. חרתנו על דגלנו מתן מענה שלם, מקיף ומקצועי ביותר לנשים בשלל גילאים.

אם נדרשת לרופא מומחה צרי קשר :

טלפון: 072-3728084 | מייל: info@nogamedical.co.il | אתר: www.nogamedical.co.il

 
למידע נוסף ולתיאום תור התקשרי עכשיו: 072-3728084