פלסטיקה ואסתטיקה

תחום הפלסטיקה והאסטטיקה נוכח מאוד בחיינו בייחוד בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות. מדובר בתחום אשר צומח ומתפתח כל הזמן ומאפשר פתרונות אסטטיים ורפואיים כאחד שעד לפני כמה שנים היינו יכולים רק לחלום עליהם. חלק גדול מפריצות הדרך בתחום מאפשרות גישה ניתוחית המבטיחה פגיעה מזערית במראה, פיתוחים אחרים מאפשרים לעבור הליכים קצרים במרפאה, או כפי שהם מכונים בארה"ב lunch break procedures, פעולות שמבוצעות בזמן "הפסקת הצהריים" וללא צורך בניתוח. חלק גדול מהאני מאמין שלנו הוא מתן שירות מיטבי ותוצאות אסטטיות מיטביות .

המרפאה לפלסטיקה ואסטטיקה מבית נגה מדיקל ברשות דר' רם קיילוס-

דר' רם קיילוס הינו מומחה בעל שם עולמי בתחום עם שנים רבות של ניסיון ומיומנות גבוהה. המרפאה לפסלסטיקה ואסטטיקה בנגה מדיקל מציעה מטריה רחבה של הליכים פלסטיים וטיפולים אסטטיים ומביאה עמה את גישות הטיפול החדשניות המקובלות כיום בארה"ב ובמרכז הרפואי של ד"ר קיילוס – וכך זוכות מטופלות למיטב הידע וגישות הטיפול המקובלות כיום במרפאות מובילות בארה"ב בשילוב עם יד מקצועית ושנים רבות של ניסיון. מטרתנו לא רק להגיע לפרופורציות "נורמליות" , אלא, להגיע לפרופורציות אידאליות של יופי בניתוחי וטיפולי פנים, גוף או חזה. גישתו של דר' רם קיילוס מבוססת על גישת הטיפול בה הוא נוהג במרפאתו המצליחה בארה"ב עם טכנולוגיות טיפול וניתוח מתקדמות לצד ערכי שירות בלתי מתפשרים. מעבר לידע מיומנות וניסיון , ד"ר קיילוס שם דגש בראש ובראשונה על הקשבה עמוקה למטופלים, במטרה תחילה להבין לעומק את ציפיותיהם לשינוי בתחום האסטטי, ורק לאחר מכן המלצה על טיפול אסטטי או כירורגי, בהתאמה לצרכים ולפרופורציות הייחודיות של כל מטופל. הניסיון והמיומנות בכירורגיה פלסטית משחזרת הדורשת ידע מעמיק וגישות מתקדמות בתחום מאפשר תוצאות מיטביות גם למטופלים הנדרשים לטיפולים מורכבים פחות. ד"ר קיילוס- ה'אני מאמין שלי ‘: שהפציינטית תצא מהמרפאה מרוצה ובעלת מראה טבעי לחלוטין.

התקשרי עכשיו למידע נוסף או לקביעת תור: 072-3942219


טיפולים אסטטיים הניתנים לביצוע גם במרפאה-

ניתוח מזערי להסרת שומות וציסטות קטנות
תיקון תנוך מפוצל באוזן
הזרקת בוטוקס
הזרקת חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית.


ניתוחים פלסטיים-

פנים-
שחזור פנים לאחר סרטן העור
מתיחת פנים וצוואר
ניתוח אף
ניתוח עפעפיים
שאיבת שומן תת עורי בפנים
חזה-
הגדלת והקטנת חזה
הגדלת חזה בלי שתלים
תיקון ניתוח חזה קודם שכשל
הרמת חזה
שחזור שד ותיקון שחזור שד קודם
תיקון אי סימטריה בחזה
גוף-
מתיחת בטן
שאיבת שומן ומתיחת בטן
שאיבת שומן
תיקון ניתוח שאיבת שומן שכשל
ניתוחי mommy-makeovers –
לתיקון ושיקום השינויים בחזה בבטן ובאזור הנרתיק בנשים לאחר לידות ובכלל.
אסטטיקה ואגינלית-
ניתוח הקטנת שפתי הפות- Labiaplasty
ניתוח הצרת נרתיק

התקשרי עכשיו למידע נוסף או לקביעת תור: 072-3942219


מנהל המרפאה לפלסטיקה ואסטטיקה-
רם קיילוסדר' רם קיילוס-
כירורג פלסטי מומחה , העוסק בתחום משנת 1990. הוא התמחה בכירורגיה כללית, בכירורגיה פלסטית ומיקרו-כירורגיה וגם בכירורגיה פלסטית לילדים. לדר' רם קיילוס קליניקה פרטית מצליחה בעיר צ'רלסטון, דרום קרוליינה , הפועלת משנת 1997. לאחרונה, שב דר' קיילוס ארצה עם משפחתו ולצד עבודתו בקליניקה בארה"ב, הוא מכהן ככירורג פלסטי בכיר במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה ובבתי החולים הפרטיים אסותא רמת החייל והרצליה מדיקל סנטר (HMC).    

להתרשמות ממגוון עבודותיו של ד”ר קיילוס ומצילומים של “לפני ואחרי” ניתוחים קוסמטיים
נא פנו לאתר של ד”ר קיילוס : PlasticSurgeryIsrael.co.il
 

את לא לבד
לרשות מטופלותינו עומד צוות האמון על סיוע וליווי במערך ההחזרים והביטוחים ומימון הניתוח
התקשרי עכשיו בכל שאלה 072-3728083