אסתטיקה רפואית

תחום האסתטיקה הרפואית נוכח מאוד בחיינו בייחוד בעידן הרשתות החברתיות. מדובר בתחום צומח ומתפתח כל הזמן ומאפשר פתרונות אסתטיים ורפואיים כאחד שעד לפני כמה שנים היינו יכולים רק לחלום עליהם. חלק גדול מפריצות הדרך בתחום מאפשרות פתרונות לא ניתוחיים המאפשרים לעבור הליכים קצרים במרפאה ללא היערכות מיוחדת, חלקם אף מכונים בארה"ב LUNCH BREAK PROCEDURES – פעולות שמבוצעות בזמן "הפסקת הצהריים". חלק גדול מהאני מאמין שלנו הוא מתן שירות מיטבי ותוצאות אסתטיות מיטביות.

המרכז לאסתטיקה רפואית מבית 'נגה מדיקל' בהובלת דר' אבי אברג'ל –

ד"ר אבי אברג'ל הינו מומחה ברפואת נשים ואסתטיקה. בעל ניסיון נרחב בטיפולים ופתרונות לא ניתוחיים לחיזוק ושיקום רצפת האגן, טיפולי פנים ויופי עם שנים רבות של ניסיון ומיומנות גבוהה בתחום.
המרכז לאסתטיקה רפואית ב'נגה מדיקל' מציע מטריה רחבה של טיפולים אסתטיים ומביא עמו את גישות הטיפול החדשניות המקובלות כיום בארה"ב – וכך זוכות מטופלות למיטב הידע וגישות הטיפול המקובלות כיום במרפאות מובילות בארה"ב בשילוב עם יד מקצועית ושנים רבות של ניסיון.
ד"ר אבי אברג'ל הינו מומחה בעל ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחומי הגינקולוגיה, האסתטיקה והיופי. גישתו של אברג'ל מבוססת על שיטות טיפול מהמתקדמות ביותר באמצעות מכשור מתקדם המותאם במיוחד לאזורים העדינים ביותר בגוף, לצד ערכי שירות בלתי מתפשרים. ד"ר אבי אברג'ל – ה'אני מאמין שלי' – להחזיר לך את המראה הצעיר והזוהר ובעיקר לגרום לך להרגיש כך'.

אסתטיקה וגינאלית –

נראות אברי המין
עיצוב של השפתיים הגדולות
הבהרה של אזור השפתיים והפרינאום
תפקוד אברי המין
יובש בנרתיק
הצרת נרתיק
העצמת אורגזמה

דליפת שתן –

טיפול בכיסא אלקטרומגנטי BTL EMSELLA
טיפול באמצעות לייזר וגינאלי

טיפולי פנים ויופי –

הזרקת בוטוקס
חומצה היאלורונית
חוטים

ד"ר אבי אברג'ל

מומחה ברפואת נשים ואסתטיקה.
בעל ניסיון נרחב בטיפולים ופתרונות לא ניתוחיים לחיזוק ושיקום רצפת האגן.

 

phone-header-iconליצירת קשר התקשרי עכשיו: 072-3728084

 

את לא לבד
לרשות מטופלותינו עומד צוות האמון על סיוע וליווי במערך ההחזרים והביטוחים ומימון הניתוח
התקשרי עכשיו בכל שאלה 072-3728084