למה את כנראה לא צריכה לעשות אצלי ניתוח לשינוי הפות

כתבה שפורסמה באתר "mako – נשים" – פורסמה ב- 24.01.19

דר' רם קיילוס סוקר בכתבה את הביקוש ההולך וגובר לניתוח לשינוי פות בעשור האחרון. בעבר, היה נהוג לבצע את הניתוח מטעמים רפואיים, לתיקון עיוותים אנטומיים אך בשנים האחרונות עולה הביקוש לניתוח מטעמים קוסמטיים. בין היתר מדגיש דר' קיילוס את הלחץ ואת ההשפעה של הרשתות החברתיות על דימוי הגוף.

"לנו, הרופאים, מומלץ להתמקד בבעיות הפונקציונליות ולבחון אם אכן ישנה נחיצות והצדקה רפואית לבצע ניתוח. אם אני שולל בעיה בריאותית ומבין שהבקשה לביצוע הניתוח נובעת ממניעים אסתטיים בלבד, עליי לעזור למטופלת להגיע למצב בו היא מסוגלת לחיות בשלום עם האנטומיה שלה. "

 

רם קיילוס

דר' רם קיילוס–

כירורג פלסטי מומחה , העוסק בתחום משנת 1990. התמחה בכירורגיה כללית, בכירורגיה פלסטית ומיקרו-כירורגיה וגם בכירורגיה פלסטית לילדים. את כל ההתמחויות עשה באוניברסיטאות ומרכזים רפואיים בארה"ב ובפריז.

לדר' רם קיילוס קליניקה פרטית מצליחה בעיר צ'רלסטון, דרום קרוליינה , הפועלת משנת 1997. לאחרונה, שב דר' קיילוס ארצה עם משפחתו ולצד עבודתו בקליניקה בארה"ב, הוא מכהן ככירורג פלסטי בכיר במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה ובבית החולים אסותא רמת החייל ובבית החולים הפרטי הרצליה מדיקל סנטר (HMC).

 לכתבה המלאה לחץ כאן