ניתוח להקטנת שפתי הפות

נשים רבות, במיוחד כאלו שעברו לידה או לידות וגינאליות, אינן מרוצות מהשינויים שחלו במבנה שפתי הפות בעקבות הלידה או הגיל. מאחר ומדובר בנושא אינטימי שיש סביבו מבוכה רבה, מרבית הנשים אינן פונות לקבלת עזרה רפואית. הן "משלימות" עם המצב וחיות עם הקושי שנוצר עקב בושה, תחושת אי נוחות יומיומית ועקב פגיעה בדימוי הגוף ובביטחון העצמי, בפרט (אך לא רק) בכל הקשור בהיבטים האינטימיים של הזוגיות ובתפקוד המיני.

ישנן היום פרוצדורות רפואיות מתקדמות המאפשרות פתרון מיטבי לנושא בטכנולוגיות מתקדמות עם תוצאות מצויינות.

מאמר זה נועד לסייע לך אם נדרשת לטיפול.  ריכזנו עבורך שאלות ותשובות על הפעולה, מהי הפעולה? כיצד היא מתבצעת? באילו מצבים היא מטפלת? מה מגיע לך במסגרת ביטוחי הבריאות שברשותך? ועוד.
המרפאה לפלסטיקה ואסטטיקה מבית נגה מדיקל בראשות ד"ר רם קיילוס, מומחה בעל שם עולמי בתחום ולצידו דר' בני פיינר מומחה באורוגניקולוגיה ובשיקום רצפת האגן , מציעה מגוון רחב של טיפולים – הן טיפולים שמרניים והן טיפולים ניתוחיים מהמתקדמים והחדשניים וכן צוות ומערך שירות מסייע .
אנחנו כאן גם עבורך.

מהו הניתוח להקטנת שפתי הפות?

הניתוח נועד לטפל במקרים של נשים עם הגדלה ניכרת של השפתיים הקטנות (הפנימיות). הוא מבוצע בטכניקות שונות שהנפוצה ביניהן מבוססת על הסרת ´גזרה´ מהשפה בשני הצדדים ותפירת שולי העור כך שתיווצר מעין המשכיות בצורה ובגוון של השפתיים.

מהי מטרת הניתוח ואיזו בעיה הוא בא לפתור?

 

כיצד מבוצע הניתוח?

 

האם קיימים סיכונים בניתוח?

בכל התערבות ניתוחית קיימים סיכונים ועדיין, הסיכונים הכרוכים בניתוח הקטנת שפתי הפות  הינם מועטים וכוללים:
• סיכוני הרדמה – הניתוח מתבצע על פי רוב תחת הרדמה כללית או אזורית (באמצעות זריקה בגב, בדומה לאפידורל בלידה). הסיכוי לסיבוכים בעקבות הרדמה באשה בריאה הינו זעום ביותר.
• פגיעה במבנים סמוכים (מעי, כלי דם אגניים) – זהו סיכון תיאורטי, עקב הקרבה לאברי האגן, אך הוא נדיר ביותר.

אם את, כנשים רבות אחרות, סובלת מן התסמינים של התרחבות הנרתיק, אנחנו כאן עבורך. במקצועיות רבה, בדיסקרטיות מוחלטת ובאופן המכבד ביותר. מניסיוננו הרב – נשים העוברות הצרת נרתיק מרגישות נפלא ותחושת הביטחון העצמי חוזרת אליהן.
במרפאה הרב תחומית לטיפול ברצפת האגן מבית נגה מדיקל בית אחד לטיפול כולל ושלם בבעיות של רצפת האגן . המרפאה, בראשות ד"ר בני פיינר מומחה מוביל בתחום אורוגניקולוגיה ורצפת האגן ומומחים מובילים בתחומם, מציעה מגוון רחב של טיפולים – הן טיפולים שמרניים והן טיפולים ניתוחיים מהמתקדמים והחדשניים וכן צוות ומערך שירות מסייע