תומכן פסרי – נרתיקי

אחוז ניכר באוכלוסייה סובל מבעיות של צניחת רחם ונרתיק וגם ממצבים של דליפת שתן במאמץ . הטכנולוגיה המתקדמת של תומכן פסרי מומלצת לא פעם ומסייעת לטיפול בבעיה   

מאמר זה נועד לסייע לך אם נדרשת לטיפול , ריכזנו עבורך שאלות ותשובות על הפעולה, מהי הפעולה? איך היא מתבצעת? באילו מצבים היא מטפלת? מה מגיע לך במסגרת ביטוחי הבריאות שברשותך? ועוד.

במרפאה הרב תחומית לטיפול ברצפת האגן מבית נגה מדיקל בית אחד לטיפול כולל ושלם בבעיות של רצפת האגן . המרפאה, בראשות ד"ר בני פיינר מומחה מוביל בתחום אורוגניקולוגיה ורצפת האגן ומומחים מובילים בתחומם, מציעה מגוון רחב של טיפולים – הן טיפולים שמרניים והן טיפולים ניתוחיים מהמתקדמים והחדשניים  וכן צוות ומערך שירות מסייע .
אנחנו כאן גם עבורך. 

shutterstock

מהו תומכן פסרי?

תומכנים נרתיקיים קיימים בצורות ובגדלים שונים ויש להם חלק חשוב בטיפול הלא ניתוחי במצבים של  צניחת רחם ונרתיק וגם במצבים של דליפת שתן במאמץ.
התומכן עשוי סיליקון והוא נועד לתמוך בדפנות הנרתיק ובאברים הצנוחים ובכך למנוע את התסמינים שיוצרת הצניחה,  כל עוד הוא נמצא במקומו.

 

כיצד אדע אם זה מתאים לי?

תומכנים שונים מתאימים למצבים קליניים שונים. בעת התאמת תומכן יש להתייחס לשורה של נושאים לרבות סוג הצניחה, עד כמה היא חמורה, גיל האישה, האם היא פעילה מינית והאם היא מסוגלת להכניס ולהוציא את התומכן בעצמה.

מהם יתרונותיו של תומכן הפסרי ?

היתרון העיקרי של שימוש בתומכן נרתיקי נובע מכך שזהו טיפול שמרני יעיל שאינו מצריך ניתוח. החיסרון העיקרי הוא נוכחות של גוף זר בנרתיק באופן קבוע, הצורך להוציאו על מנת לקיים יחסי מין וכן הצורך ב ´תחזוקה שוטפת´, שמשמעותה הוצאת התומכן מהנרתיק וניקויו – בתדירות שנקבעת על פי סוג התומכן – וכן ביקורת תקופתית שגרתית אצל הרופא, שיבצע במהלכה גם שלילה של שפשוף ופצעי לחץ ברירית הנרתיק.

למי זה מתאים?

שימוש בתומכן נרתיקי יכול להתאים מצד אחד לנשים מבוגרות שיש להן מחלות רקע המהוות סיכון מוגבר לניתוח ולהרדמה כללית ומצד שני לנשים צעירות שמעוניינות לדחות את הטיפול הניתוחי עד לאחר סיום תכנון המשפחה והילודה. בטווח שבין קבוצות  אלה, נשים בדרך כלל מעדיפות לעבור תיקון ניתוחי על פני שימוש בתומכן נרתיקי,  אולם זהו בהחלט פתרון אפשרי שיש להציע ולשקול בכל גיל.

אם גם את, כנשים רבות אחרות, מתמודדת עם צניחת רחם ונרתיק ו/או מצבים של דליפת שתן במאמץ, אנחנו כאן עבורך.  במרפאה הרב תחומית לטיפול ברצפת האגן מבית נגה מדיקל בית אחד לטיפול כולל ושלם בבעיות של רצפת האגן . המרפאה, בראשות ד"ר בני פיינר מומחה מוביל בתחום אורוגניקולוגיה ורצפת האגן ומומחים מובילים בתחומם, מציעה מגוון רחב של טיפולים – הן טיפולים שמרניים והן טיפולים ניתוחיים מהמתקדמים והחדשניים  וכן צוות ומערך שירות מסייע .

צוות המרפאה הרב תחומית לרצפת אגן בנגה מדיקל:

נגה מדיקל, מרכז מצוינות בכירורגיה גינקולוגית המאגד לתוכו מומחים מובילים בקשת רחבה של תחומי טיפול מעולם רפואת הנשים. את המרכז בנינו, רופאים ומנהלים מעולם הרפואה והבריאות מתוך ניסיון אישי ומקצועי שלנו ושל המטופלות שלנו ולאור הצורך בבית אחד הנותן מענה כולל לנשים הסובלות מבעיות מורכבות בגינקולוגיה. חרתנו על דגלנו מתן מענה שלם, מקיף ומקצועי ביותר לנשים בשלל גילאים. צוות המומחים של נגה מדיקל מורכב מרופאים מובילים בתחומי רפואת נשים, כולם מנהלי מחלקות ויחידות בבתי חולים מובילים בישראל המביאים עמם ידע וניסיון עשיר, ואת חזית קדמת הרפואה הגינקולוגית.

avi-kline

אבי קליין

המרפאה לגינקולוגיה ורפואה משלימה

ד"ר בני פיינר

ד"ר בני פיינר

בית חולים אסותא חיפה / תל אביב

מומחה ברפואת נשים, אורוגינקולוגיה וכירורגיה אגנית משקמת מנתח בכיר ב´אסותא´ ת"א וחיפה ובהרצליה מדיקל סנטר (HMC) אחראי שירות האורוגינקולוגיה במרכז הרפואי הלל יפה

מימון ומימוש זכויות ביטוח כי מגיע לך!

לשקט הנפשי שלך חשיבות רבה להצלחת הניתוח ולהחלמה מלאה.
לכן, חשוב לנו ללוות אותך ולסייע לך גם בהיבטים הכלכליים של הניתוח.
לקראת הניתוח תסייע לך יועצת טרום ניתוח בבדיקת פוליסות הביטוח הרפואי שברשותך
ובהגשת התביעות לביטוחי הבריאות שלך עד להשגת התחייבויות לכיסוי ולמימון הניתוח
fotolia_6828803_xs-copy-386x258