המרפאה הרב תחומית לרצפת האגן

אחת מכל שלוש נשים סובלת או שתסבול במהלך חייה מבעיות הקשורות במבנה או בתפקוד רצפת האגן.

shutterstock

איכות חייהן של נשים רבות נפגעת מאוד מבעיות נפוצות כמו דליפת שתן, שנשים אלה מוצאות עצמן אובדות עצות ולעיתים נמנעות מלבקש עזרה רפואית עקב מבוכה או תפיסה שגוייה לפיה בעיות אלה הן כביכול חלק טבעי מתהליך ההתבגרות. שלפוחית רגיזה, צניחת רחם ואברי האגן, דליפת צואה ו/או גזים, כאב כרוני בנרתיק, באגן או בשלפוחית השתן (לרבות תסמונת השלפוחית הכאובה) ועוד, ונשים רבות סובלות מהשלכות קשות על איכות חייהן ,על תפקודן בעבודה ובבית, ואף על קשרים חברתיים, זוגיות ומיניות .

התקשרי עכשיו למידע נוסף או לקביעת תור: 072-3728084 


אורוגינקולוגיה מענה מקיף לקשת בעיות רצפת האגן

בעשור האחרון חלה התקדמות רבה במחקר הרפואי בתחום האורוגינקולוגיה ושיקום רצפת האגן, התחום עשה קפיצת מדרגה משמעותית מאוד. עובדה זו מאפשרת לנו, אנשי המקצוע, להציע קשת רחבה של פתרונות אשר נותנים מענה יעיל למרבית הבעיות ועל ידי כך מאפשרים לשפר במידה רבה את מצבן הרפואי  ואת איכות חייהן של אותן נשים. המודעות לנושא הן בציבור והן בקרב הקהילה הרפואית עדיין אינה מספקת וגם הידע המקצועי בתחום האורוגניקולוגיה הוא נחלתם של מספר מצומצם בלבד של רופאים שעברו התמחות על מובנית (Felowship) בתחום זה במרכזים מובילים בחו"ל.

המרפאה הרב תחומית לטיפול בבעיות רצפת האגן מבית 'נגה מדיקל'

את המרפאה הרב תחומית לטיפול בבעיות רצפת האגן הקמנו בתפיסה של 'בית אחד' (תפיסה המכונה בלועזית One stop shop) לנשים מתוך אמונה וידיעה שאפשר לחיות אחרת. המרפאה קמה מתוך הבנה כי רובן המכריע של הבעיות ברצפת אגן ניתנות כיום לפתרון באמצעות הרפואה המתקדמת בשילוב עם שיטות הטיפול המגוונות העומדות לרשותנו.
המרפאה בראשות ד"ר בני פיינר, מומחה ברפואת נשים ומיילדות ובוגר התמחות על באורוגניקולוגיה וכירורגיה משקמת לרצפת האגן, מאגדת לתוכה מגוון רחב ביותר של טיפולים ופתרונות לבעיות רצפת האגן, קשת רחבה של אנשי מקצוע מובילים מעולם הרפואה ומקצועות הטיפול המשלימים לה- רפואה סינית, פיזיותרפיה של רצפת האגן ותזונה. המרפאה מאפשרת פתרונות ניתוחיים או תחליפי ניתוח , המתקדמים ביותר שניתן להציע.

 

תוכנית טיפול אישית במרפאה וקשת פתרונות רחבה עבורך

במרפאה נעשית הערכה קלינית מקיפה של כל מטופלת ע"י ד"ר פיינר, ונבנית תוכנית טיפול מותאמת לפי סוג האבחנה, מידת החומרה והרקע הרפואי של המטופלת ותוך הקשבה והיענות להעדפותיה. תכנית הטיפול יכולה לכלול פתרונות תרופתיים בדרכי מתן שונות (בליעה, טיפול מקומי בנרתיק, הזלפת תרופות לשלפוחית השתן, הזרקות) וכן טיפולי פיזיותרפיה לרצפת האגן, ביופידבק, או טיפולי רפואה משלימה בדגש על בעיות מתחום הגינקולוגיה ורצפת האגן ע"י מטפלים מובילים מתחום זה.
במידת הצורך מותאם לאישה טיפול התערבותי זעיר פולשני (שאינו מצריך ניתוח) מתוך קשת רחבה של טיפולים ובהם: טיפול בלייזר/גלי רדיו, טיפול בבוטוקס (לשלפוחית רגיזה ולתסמונות כאב כרוני), הזרקת חומר לעיבוי דופן צינורית השתן Bulking agents לטיפול בדליפת שתן במאמץ (מאפשר המשך ילודה לאחר הטיפול), התאמת תומכן (פסרי) נרתיקי ועוד
טיפול חדשני נוסף שיעילותו מוכחת במצבי אי שליטה בשתן ו/או בצואה הוא השתלת קוצב סוגרים. גם טיפול זה זמין במסגרת המרפאה הרב תחומית לרצפת האגן.
במידה ומוחלט כי נדרש ניתוח, המרפאה מציעה את הפתרונות הכירורגיים המתקדמים ביותר בתחום בגישות ניתוחיות שונות הכוללות ניתוחים לפרוסקופיים מתקדמים (לפרוסקופיה) וניתוחים בגישה וגינאלית.

fotolia_11962825_xs-386x258

צוות המרפאה הרב תחומית לרצפת אגן בנגה מדיקל:

נגה מדיקל, מרכז מצוינות בכירורגיה גינקולוגית המאגד לתוכו מומחים מובילים בקשת רחבה של תחומי טיפול מעולם רפואת הנשים. את המרכז בנינו, רופאים, מטפלים ומנהלים מעולם הרפואה והבריאות מתוך ניסיון אישי ומקצועי שלנו ושל המטופלות שלנו ולאור הצורך בבית אחד הנותן מענה כולל לנשים הסובלות מבעיות מורכבות בגינקולוגיה. חרתנו על דגלנו מתן מענה שלם, מקיף ומקצועי ביותר לנשים בשלל גילאים. צוות המומחים של נגה מדיקל מורכב מרופאים מובילים בתחומי רפואת נשים, כולם מנהלי מחלקות ויחידות בבתי חולים מובילים בישראל המביאים עמם ידע וניסיון עשיר, ואת חזית קדמת הרפואה הגינקולוגית.

מנהל המרפאה –
דר' בני פיינר-

מומחה ברפואת נשים, אורוגינקולוגיה וכירורגיה משקמת לרצפת האגן. מנהל היחידה לאורוגינקולוגיה במרכז הרפואי הלל יפה. מנתח בכיר בבתי החולים אסותא והרצליה מדיקל סנטר (HMC) ומנהל המרפאה הרב תחומית לרצפת האגן ב 'נגה מדיקל'.

מטפלים מובילים לטיפול ברצפת האגן –
אבי קליין-

מטפל בכיר ברפואה סינית בדגש על גינקולוגיה-סינית ופריון האישה והגבר (דיקור, צמחי מרפא ותזונה). בעל נסיון רב בתחום הטיפול בנשים ובפוריות ויוזם מחקר רפואי על הטיפול האלטרנטיבי באנדומטריוזיס, במרכז הרפואי כרמל שבחיפה. ממקימי ומנהלי הלשכה לרפואה סינית בישראל.
מטפל בכיר ברפואה סינית בדגש על גינקולוגיה-סינית ופריון האישה והגבר (דיקור, צמחי מרפא ותזונה). בעל נסיון רב בתחום הטיפול בנשים ובפוריות ויוזם מחקר רפואי על הטיפול האלטרנטיבי באנדומטריוזיס, במרכז הרפואי כרמל שבחיפה. ממקימי ומנהלי הלשכה לרפואה סינית בישראל.

יפעת קמר-

פיזיותרפיסטית מומחית לשיקום אורוגינקולוגי , שיקום רצפת האגן לנשים וילדים. מתמחה בטיפול לכאבי עריה בטכניקות מתקדמות.

phone-header-iconליצירת קשר התקשרי עכשיו: 072-3728084

את לא לבד
לרשות מטופלותינו עומד צוות האמון על סיוע וליווי במערך ההחזרים והביטוחים ומימון הניתוח
התקשרי עכשיו בכל שאלה 072-3728084