דר' יובל קאופמן

מומחה בגינקולוגיה ובעל מומחיות על בכירורגיה לפרוסקופית מתקדמת והיסטרוסקופיות.מנהל המרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס ואחראי על היחידה לכירורגיה זעיר פולשנית, מרכז רפואי כרמל.
מנתח בכיר בבית החולים 'אסותא' חיפה , 'הרצליה מדיקל סנטר' ובמחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי כרמל.

דר' קאופמן סיים בהצטיינות את לימודיו בפקולטה לרפואה בטכניון, התמחה בתחום גינקולוגיה ומיילדות במרכז הרפואי כרמל במחלקת נשים ויולדות. לאחר מכן נסע להתמחות על בסידני , אוסטרליה בתחום של כירורגיה זעיר פולשנית ולפרוסקופיה מתקדמת.

במהלך התמחות העל הוא צבר ניסיון רב תוך כדי השתלמות של כשנה וחצי במרכז CARE- Center for Advanced Reproductive Endosurgery.
בהמשך נסע להשתלמות על נוספת בטובינגן , גרמניה שעסקה בתחום גינקואונקולוגיה לפרוסקופית.

בתום התמחות העל חזר ארצה והחל לעבוד כרופא מומחה במרכז הרפואי כרמל. דר' קאופמן מבצע ניתוחים אנדוסקופיים מורכבים ובנוסף הקים את 'המרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס' ואף מנהל אותו. מדובר במרכז ייחודי באזור הצפון ובכלל בארץ המתמקד בטיפול במחלת האנדומטריוזיס.

במהלך הדרך הוא זכה בכמה וכמה פרסים יוקרתיים בניהם- 'פרס העבודה המצטיינת של האיגוד הישראלי לגינקולוגיה ומיילדות' וכן פרס יוקרתי של American Association of Gynecological Laparoscopy-AAGL..
דר' קאופמן משמש כמרצה בטכניון בפקולטה לרפואה ושותף במחקרים חדשים ופורצי דרך בתחום הגינקולוגיה. בנוסף, משמש כיועץ ומנהל רפואי של חברות המתמחות בתחום של טכנולוגיות רפואיות חדשניות.

למידע נוסף או לקביעת תור אנא מלאי פרטייך ונחזור אליך בהקדם