ד"ר יפעת כדן

יפעת כדן
מומחית בגינקולוגיה אונקולוגית ורפואת צוואר הרחם. מנהלת השירות לגינקולוגיה אונקולוגית במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי 'העמק'. מבצעת ניתוחים למצבים שפירים, טרום ממאירים וממאירים בגישה לפרוסקופית, רובוטית וניתוחי בטן פתוחים (לפרוטומיה) וכן ניתוחי צוואר הרחם, הפות ובלוטות לימפה.
בוגרת הפקולטה ללימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון (2002). התמחתה ברפואת נשים ומיילדות במרכז הרפואי העמק בעפולה.
עם סיום ההתמחות נסעה לשנת השתלמות בבודפשט בהונגריה שם רכשה ניסיון בביצוע ניתוחים רדיקלים גינקו-אונקולוגים.
לאחר מכן המשיכה לרוד איילנד שבארה"ב, שם ביצעה תת התמחות בגינקו-אונקולוגיה במשך שנתיים. בתקופה זו העמיקה את ניסיונה בטיפול בנשים עם גידולים גינקו-אונקולוגים כולל מתן ייעוץ סביב האבחון הראשוני, טיפול ניתוחי וכימי, טיפול באשפוז ומעקב. הוכשרה בביצוע ניתוחים לפרוסקופים, רובוטיים ופתוחים, המיועדים לנשים עם גידולים של הרחם, השחלה, צוואר הרחם, העריה והנרתיק.
עם חזרתה לארץ ב – 2014, הצטרפה כרופאה בכירה ליחידה הגינקו-אונקולוגית בבית חולים מאיר ובתחילת 2020 עברה למרכז הרפואי הילל יפה בחדרה שם ניהלה את השירות לאנדוסקופיה הגינקולוגית. משנת 2021 ד"ר יפעת כדן מנהלת את השירות לגינקולוגיה אונקולוגית במרכז הרפואי "העמק" שבעפולה. היא מטפלת בנשים עם סרטן – טיפול הכולל אבחון ראשוני, טיפול ניתוחי וכימותרפי ומעקב בהמשך.
ד"ר כדן עוסקת באבחון ובטיפול בנגעים טרום ממאירים בצוואר הרחם. האבחון כולל בדיקת קולונוסקופיה של צוואר הרחם. בנוסף, מייעצת לנשים עם סיכון מוגבר לחלות בגידולים גינקולוגיים כגון נשאיות למוטציה בגן BRCA ונשאיות תסמונת לינץ'.
חברה בוועד החברה הישראלית לגינקולוגיה אונקולוגית.